ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВИПАСУ ГРОМАДСЬКОЇ ХУДОБИ ЖОВТНЕВОЇ ТЕРИТОРІЇ

Контакти

Юридична адреса
55611, Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Станційне, вул. Горького, 3
Телефони
Керівник
Мезецький Сергій Григорович
Код ЄДРПОУ36021795
Дата реєстрації02.10.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВИПАСУ ГРОМАДСЬКОЇ ХУДОБИ ЖОВТНЕВОЇ ТЕРИТОРІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВИПАСУ ГРОМАДСЬКОЇ ХУДОБИ ЖОВТНЕВОЇ ТЕРИТОРІЇ» присвоєно код 36021795.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВИПАСУ ГРОМАДСЬКОЇ ХУДОБИ ЖОВТНЕВОЇ ТЕРИТОРІЇ» є Мезецький Сергій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВИПАСУ ГРОМАДСЬКОЇ ХУДОБИ ЖОВТНЕВОЇ ТЕРИТОРІЇ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Станційне, вул. Горького, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВИПАСУ ГРОМАДСЬКОЇ ХУДОБИ ЖОВТНЕВОЇ ТЕРИТОРІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах