КОМІТЕТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ, ГО

Контакти

Юридична адреса
77180, Івано-Франківська обл., Галицький р-н, с. Кремидів
Телефони
Керівник
Канюка Ольга Василівна
Код ЄДРПОУ36022977
Дата реєстрації22.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМІТЕТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМІТЕТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ, ГО» присвоєно код 36022977.

Керівником підприємства «КОМІТЕТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ, ГО» є Канюка Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМІТЕТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ, ГО» — Івано-Франківська обл., Галицький р-н, с. Кремидів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМІТЕТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах