ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ”КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ”

Контакти

Юридична адреса
25030, м. Кропивницький, просп. Університетський, 6
Телефони
Керівник
Хорощак Василь Дмитрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ36023326
Дата реєстрації16.07.2008
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ”КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ”КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ”» присвоєно код 36023326.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ”КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ”» є Хорощак Василь Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ”КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ”» — м. Кропивницький, просп. Університетський, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ”КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах