БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДЖЕРЕЛО НАДІЇ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ"

Контакти

Юридична адреса
04209, м. Київ, вул. Озерна, 24, к. 57
Керівник
Постановська Христина Ігорівна
Код ЄДРПОУ36025166
Дата реєстрації11.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ДЖЕРЕЛО НАДІЇ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДЖЕРЕЛО НАДІЇ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ"» присвоєно код 36025166.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДЖЕРЕЛО НАДІЇ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ"» є Постановська Христина Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДЖЕРЕЛО НАДІЇ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ"» — м. Київ, вул. Озерна, 24, к. 57.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ДЖЕРЕЛО НАДІЇ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах