РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ АДВОКАТСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04214, м. Київ, вул. Північна, 34, к. 63
Телефони
Керівник
Макаров Кирило Ігорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36025339
Дата реєстрації16.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ АДВОКАТСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ АДВОКАТСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО, ТОВ» присвоєно код 36025339.

Керівником підприємства «РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ АДВОКАТСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО, ТОВ» є Макаров Кирило Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ АДВОКАТСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО, ТОВ» — м. Київ, вул. Північна, 34, к. 63.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ АДВОКАТСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах