ЗАХІДНА ЛІФТОВА КОМПАНІЯ, ПП

Юридична адреса:79057м. Львів, вул. Антоновича, 140, оф. 11
Фактична адреса:79057, м. Львів, вул. Антоновича, 140, оф. 11
Телефон основний:(097) 7098471
Факс:(032) 2953852
Електронна пошта:westlift_company@ukr.net
Сайт:

Про компанію

Керівник:Фрик Григорій Ярославович — директор
Рік заснування:2006
Кількість працівників:10

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:36361676
Банк:ФIЛIЯ ПАТ ПIБ В М. ЛЬВIВ
МФО:325633
Р/рахунок:26009301418270

Маркетингова інформація

Торгова марка:KLEEMANN (Греція); RERMAN (Італія); TRESA (Іспанія); ORONA (Іспанія); BKG (Німеччина); SKG (Німеччина);
Торгова марка:SANEL (Туреччина); XVITAL (Туреччина); DOPPLER (Греція)

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Поставка, монтаж, наладка, обслуговування ліфтів та ескалаторів, модернізація ліфтового обладнання, установка диспетчерських систем на основі мобільного зв’язку.

Виготовлення запчастин та вузлів для ліфтів, проведення ремонтних робіт.

В “Західній ліфтовій Компанії” Ви можете: купити ліфт, замовити запчастини для ліфту, викликати майстра по ремонту ліфту, встановити диспетчерську систему, модернізувати ліфт.

Рекламна інформація

ПП “Західна ліфтовa Компанія (ЗЛК)” англійський варіант PE WestLift компанії (СЛК) заснована у м. Львові. Основний вид діяльності - поставка, монтаж та експлуатація ліфтового обладнання, ескалаторів та траволаторів.

Компанія працює за принципом «під ключ»: співпраця із замовником починається з проектування будівлі. Це дає можливість гармонійно і функціонально «вмонтувати» ліфт або екскаватор в архітектуру будинку. На початковій стадії проектування будинку ми надаємо консультації проектантам і конструкторам по підбору типу обладнання, його модифікації, системі приводу та інших характеристиках. Це дає відчутний результат. Адже далеко не всі проектні організації мають достатній перелік технічної документації сучасних ліфтів і екскаваторів. Після вибору обладнання надаються креслення для встановлення обладнання та навантаження по шахті ліфта, приямку, машинного відділення. Це необхідно для розрахунку стін та конструкцій будівлі при проектуванні та будівництві. Перший і основний принцип продукції від WLC - це сучасне, якісне і довговічне устаткування. Ліфтове і ескалаторне обладнання досить дорого, і тому повинно працювати надійно.

Компанія WLC тісно співпрацює з європейськими лідерами - виробниками ліфтового обладнання та ескалаторів. Це компанії: KLEEMANN (Греція); RERMAN (Італія); TRESA (Іспанія); ORONA (Іспанія); BKG (Німеччина); SKG (Німеччина); SANEL (Туреччина); XVITAL (Туреччина); DOPPLER (Греція). На основі співпраці з цими виробниками компанія WLC може постачати весь модельний ряд ліфтового обладнання від 200 кг до 30 тонн. Це стосується також ескалаторів та траволаторів. Все обладнання виготовляється виробниками виключно на своїх заводах.

Ключові слова

встановити ліфт львів, монтаж ліфта у львові, ліфти, ліфти otis, вантажні ліфти, котеджні ліфти, пасажирський ліфт, ліфт лікарняний, монтаж ліфтів, установка ліфтів, виготовлення ліфтів, ліфт вантажно-пасажирський, запчастини для ліфтів, технічне обслуговування ліфтів, ліфти України, виробництво ліфтів, проектування ліфтів, ремонт ліфтів, заміна ліфта, індивідуальний дизайн ліфтів, налагодження ліфтів, ліфт без приямка, ліфти отіс, сервісне обслуговування ліфтів, ліфти для котеджів, проект ліфта, купити ліфт, ліфт вантажний, ліфти пасажирські, ліфти львів, обслуговування ліфтів львів, пристрій ліфта, ремонт ліфтів львів, модернізація ліфтів, запчастини до ліфтів, заміна ліфтів, вантажний ліфт, обслуговування ліфтів, гідравлічні ліфти, екскалатори львів, екскалаторні сходи замовити, траволатори львів, грузові ліфти, підйомники львів, комплетуючі для ліфтів, двері для ліфта, стеля для ліфта, підлоги для ліфтів, пульти для ліфтів, гарантійне обслуговування ліфтів, гарантійне обслуговування екскалаторів, вартість ліфта, виробники ліфтів, гідравлічний ліфт, диспетчеризація ліфтів, ліфт львів, ліфт пасажирський, ліфти для інвалідів, пристрій ліфтів, продаж ліфтів, скляний ліфт

Службова інформація

Профіль редагував:Фрик Григорій Ярославович
Електронна пошта:westlift_company@ukr.net
Дата перевірки:03.10.2016

Юридична адреса:79057, м. Львів, вул. Антоновича, 140, оф. 11
Фактична адреса:79057, м. Львів, вул. Антоновича, 140, оф. 11
Телефон основний:(097) 7098471
Факс:(032) 2953852
Електронна пошта:westlift_company@ukr.net
Сайт:www.lift-industry.com.ua

Місцезнаходження, як доїхати

Координати: 49.825992,23.990690

Філії, представництва

м. Київ, м. Львів, м. Одеса, м. Хмельницький, м. Ужгород, м. Івано-Франківськ, м. Чернігів

Фотогалерея

Коментарі та відгуки про компаніюіндивідуальний дизайн ліфтів   вантажні ліфти   вантажний ліфт   вартість ліфта   виготовлення ліфтів   виробники ліфтів   виробництво ліфтів   гідравлічні ліфти   гідравлічний ліфт   диспетчеризація ліфтів   заміна ліфтів   заміна ліфта   запчастини для ліфтів   запчастини до ліфтів   котеджні ліфти   купити ліфт   куплю ліфт   ліфт без приямка   ліфт вантажний   ліфт вантажно-пасажирський   ліфт лікарняний   ліфт львів   ліфт пасажирський   ліфти   ліфти для інвалідів   ліфти для котеджів   ліфти львів   ліфти отіс   ліфти пасажирські   ліфти україни   модернізація ліфтів   монтаж ліфтів   налагодження ліфтів   обслуговування ліфтів   обслуговування ліфтів львів   пасажирський ліфт   пристрій ліфтів   пристрій ліфта   продаж ліфтів   проект ліфта   проектування ліфтів   ремонт ліфтів   ремонт ліфтів львів   сервісне обслуговування ліфтів   скляний ліфт   технічне обслуговування ліфтів   установка ліфтів