ДРТ-КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ТОВ

Фактична адреса
61001, м. Харків, просп. Гагаріна, 38б
Юридична адреса
61057, м. Харків, пров. Грабовського, 4, к. 21

Продукція, послуги

Діагностика безпліддя для чоловіків і жінок / Екстракорпоральне запліднення і перенесення ембріонів в матку / ЕКО-ICSI - мікроманіпуляція з введенням одиничного спермію в ооцит / Стимуляція овуляції з гормональним і ультразвуковим моніторингом / Лікування безпліддя методом внутрішньоматочної інсеминації / Криоконсервация статевих клітин та ембріонів / Донорство сперми і яйцеклітин / Сурогатне материнство / Трансвагинальна ехографія / Рання діагностика вагітності / Дослідження сперми за критеріями ВОЗ / Розширені дослідження якості сперми / Гормональні, інфекційні, імунологічні, генетичні дослідження / Молекулярна діагностика / Поглиблене генетичне дослідження перед настанням вагітності

Інформація про компанію

”ДРТ-Клініка репродуктивної медицини” — це медичний центр Вищої акредитаційної категорії. Послужний список лікарів — понад 5000 дітей, що з’явилися на світ за допомогою репродуктивних технологій.

У клініці працює дружна команда лікарів, ембріологів, андрологів, біологів. Багато з них пройшли стажування в провідних клініках Англії, Голландії, Німеччини.

”ДРТ-Клініка репродуктивної медицини” готова надати допомогу всім, хто вірить в диво, і з розумінням ставляться до пацієнтів різних віросповідань, сімейного стану та сексуальної орієнтації.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ36372468
Керівник
Петрушко Марина Павлівна
Кількість працівників8 чол.
Дата реєстрації16.04.2009
Дата оновлення20.03.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРТ-КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ТОВ» присвоєно код 36372468.

Керівником підприємства «ДРТ-КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ТОВ» є Петрушко Марина Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРТ-КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ТОВ» — м. Харків, пров. Грабовського, 4, к. 21.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДРТ-КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ТОВ» офіційний сайт: http://artclinic.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Фактична адреса
61001, м. Харків, просп. Гагаріна, 38б
Юридична адреса
61057, м. Харків, пров. Грабовського, 4, к. 21
E-mail
Відгуки про компанію «ДРТ-КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах