КОЗАЦЬКИЙ ХУТІР, ТАРАШАНСЬКІЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС

Контакти

Юридична адреса
Чернівецька обл., Глибоцький р-н, с.Тарашани, вул. Валякузьмінська, 6
Фактична адреса
Чернівецька обл., Глибоцький р-н, с. Тарашани, вул. Валя Кузьмінська, 6
Бухгалтерія
Керівник
Воробець Любов Танасівна

Рекламна інформація

Тарашанській туристичний комплекс ”Козацький хутір” це унікальне Місце для вашого відпочинку-приватного, сімейного або корпоративного. У нас можлива чудово відсвяткуваті весілля, день народження та будь-яку іншу Святкова подію. Знаходится ВІН в Чернівецькій області, Глибоцького районі в селі Тарашани. Комфортабельні ресторан, готель та сауни, прівітній та професійний персонал Завжди до Ваших послуг!
Ресторан ”Козацький хутір” гостинно запрошує Вас провести весілля, банкет, або Інше Святкова застілля. Тут кож добре провести сімейну вечерю, ділову Зустріч, романтично вечерю при свічках, просто смачно поснідаті, пообідаті або повечеряті До ваших послуг великий зал в козацькому стілі зробленій з натурального дерева на 170 посадочних мість. Тераса на 200 посадочних мість, 9 альтанок Навколо озера.У вішуканому інтер’єрі ресторану ”Козацький хутір” помітна робота професійного дизайнера. Заклад прикрашають різноманітні аксесуари української культури: картини, глечики, деревяні столики, вишиванки ручної роботи, а кож Справжній деревяний віз. Це невелички куточок козацької України, розташованій на квітучій Буковіні.
Меню корчми відбіває Традиції домашньої української та Давньої української кухні. Ві відкрієте для себе асортимент и Смакова палітру Давньої української Кухні, ресторан ”Козацький хутір” стане для вас улюблене місцем відпочинку.
Лазня на дровах з вініком. Сіновал, кімната відпочинку, масажний, басейн, хамам. Від 6 до 20 чоловік
В готелі до ваших послуг: Стандартні двомісні номери з усіма зручностямі та терас з віхідом на ліс, чотірьохмісні двокімнатні номери з усіма зручностямі, пятімісній трікімнатній номер з усіма зручностямі та Люкс двокімнатний Люкс (спальня, Камінний зал)

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваТАРАШАНСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС, ПП
Код ЄДРПОУ36451958
Дата реєстрації05.06.2012
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників1 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАРАШАНСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» присвоєно код 36451958.

Керівником підприємства «ТАРАШАНСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» є Воробець Любов Танасівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАРАШАНСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» — Чернівецька обл., Глибоцький р-н, с.Тарашани, вул. Валякузьмінська, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЗАЦЬКИЙ ХУТІР, ТАРАШАНСЬКІЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС»
Поділіться інформацією в соцмережах