АЗБУКА СВІТУ, ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ

Юридична назваАЗБУКА СВІТУ, ПП
Адреса
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42, оф. 107

Продукція, послуги

Фото — АЗБУКА СВІТУ, ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ Пропонуємо скористатись наступними послугами:
- переклад сайтів;
- письмовий переклад будь-якого типу і рівня складності: технічний, нотаріальний, медичний;
- усний послідовний та синхронний переклад;
- проставлення штампу ”апостиль” та легалізації документів;
- нотаріальне завірення перекладів;
- редагування і вичитки текстів.

Крім того, пропонуємо курси англійської, німецької, французької, польської, іспанської, чеської, італійської та інших мов для дорослих, студентів і дітей:
- підготовка до здачі міжнародних іспитів для отримання сертифікатів;
- підготовка до ЗНО;
- вивчення та вдосконалення іноземних мов - розмовної, загальної й спеціалізованої;
- для туристів, медиків, юристів, бізнесменів.

Є можливість навчання за кордоном дітям, студентам, дорослим, бізнесменам. Наші партнери - мовні школи Великобританії, Мальти, Німеччини, Австрії, США, Канади, Кіпру, Польщі, Чехії та інші.

Запрошуємо до літніх таборів вивчення іноземних мов в Україні та за кордоном. У навчально-розважальному центрі ”Світлячки” Ваш малюк весело і з користю проведе час під наглядом досвідчених кваліфікованих педагогів, вивчатиме іноземну мову у приязному оточенні та розкриватиме свої таланти, займаючись малюванням, ліпленням, аплікацією, музикою, танцями. Пропонуємо безкоштовні факультативи з польської, німецької, іспанської, французької та інших іноземних мов. Послуги дитячого психолога, логопеда, лікаря-педіатра. Міні-групи до 10 осіб.

Можливе формування наступних груп:
- повного дня (08:30-18:30);
- ранкові (09:00-13:00);
- післяобідні (13:00-17:00);
- короткотривалі - ранній розвиток і дошкільна підготовка (2 рази на тиждень по 1,5 год).

Освітній центр ”Азбука Світу” запрошує батьків вивчати іноземні мови, відвідуючи групові та індивідуальні заняття. А також пропонує послуги приватного психолога, логопеда та консультації лікаря-педіатра.

Дошкільна підготовка дітей 3-6 років. У програмі курсу:
- англійська мова;
- розвиток мовлення;
- математика;
- логіка.

Інформація про компанію

На сьогоднішній день є безліч можливостей для подорожей у різні куточки країни, відпочинку у родичів за кордоном, навчання в різних країнах. Світ відкритий і доступний кожному. Єдине, що часто стає бар’єром - це мова. Якщо ви ніяк не можете вивчити іноземну мову, переглядаєте різні відео, читаєте книжки, але в голові виникає тільки ”каша”?

Не засмучуйтесь, центр іноземних мов ”Азбука Світу” допоможе структурувати знання, вивчити нові, допоможе мислити чіткіше та зрозуміліше. Ми пропонуємо курси англійської, німецької, французької, польської, іспанської, чеської, італійської та інших мов для дорослих, студентів і дітей. Навчання іноземної мови проходить у міні-групах.

Завдяки кваліфікованим викладачам, новітнім методикам, індивідуальному підходу за прийнятною ціною - ви опануєте мову швидко та якісно. Після закінчення загального курсу - видача свідоцтва. Індивідуальна мовна підготовка відповідно до Ваших потреб. Підготовка до здачі іспитів ЗНО, IELTS та TOEFL.

Центр іноземних мов ”Азбука Світу” надає послуги перекладів з/на усіх іноземних мов. Ми вирішимо будь-яку мовну задачу. Дипломовані перекладачі мають великий досвід роботи з текстами і документами різної тематики: юридичної, медичної, технічної тощо.

Звернувшись до нас за послугами перекладу, Ви отримаєте не лише якісний переклад у потрібний термін, а й можете бути впевними, що Ваша інформація залишиться конфіденційною.

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок та акції. Оплату можна здійснити по готівковому і безготівковому розрахунку.

Довіряйте професіоналам центру іноземних мов ”Азбука Світу”!

Філії та представництва

► м. Львів, просп. Чорновола, 67Г (Інтерсіті)
тел.моб.: 098 575 79 99
тел.моб.: 093 606 79 99

► м. Львів, просп. Червоної Калини, 62А (Інтерсіті)
тел.моб.: 067 672 47 73
тел.моб.: 093 632 24 53

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

центр перекладу франківський район, курси іноземних мов у франківсьому районі, центр іноземних мов львів, центри перекладів у львові, послуги перекладу, англійська для дітей, вивчення іноземних мов, переклади у львові, курси ділової англійської, репетитор франківський район, вивчити англійську мову, викладач англійської мови, вчитель іноземних мов, дитячі мовні курси львів, індивідуальні курси англійської мови, інтенсивні курси англійської мови, іспанська мова курси, кращі курси англійської мови, англійська мова львів, курси англійської мови для дітей, переклад медичних документів, юридичний переклад ціни, підготовка до зно з англійської, школа англійської мови львів, англійська для початківців ціна

Про компанію

Код ЄДРПОУ37162614
Керівник
Бадзай Леся Андріївна — директор
Рік заснування
2010
Дата реєстрації13.07.2010
Дата оновлення17.11.2023

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 20:00
Вівторок:
10:00 — 20:00
Середа:
10:00 — 20:00
Четвер:
10:00 — 20:00
П'ятниця:
10:00 — 20:00
Субота:
10:00 — 16:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЗБУКА СВІТУ, ПП» присвоєно код 37162614.

Керівником підприємства «АЗБУКА СВІТУ, ПП» є Бадзай Леся Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЗБУКА СВІТУ, ПП» — м. Львів, вул. Сахарова, 42, оф. 107.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АЗБУКА СВІТУ, ПП» офіційний сайт: https://azbukasvitu.lviv.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваАЗБУКА СВІТУ, ПП
Адреса
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42, оф. 107
E-mail
Відгуки про компанію «АЗБУКА СВІТУ, ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах