ЄВРЕЙСЬКА МЕСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Леніна, 27а, к. 5
Телефони
Керівник
Захаров Павло Петрович
Код ЄДРПОУ37330586
Дата реєстрації06.05.2010
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЄВРЕЙСЬКА МЕСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРЕЙСЬКА МЕСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» присвоєно код 37330586.

Керівником підприємства «ЄВРЕЙСЬКА МЕСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» є Захаров Павло Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРЕЙСЬКА МЕСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Леніна, 27а, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВРЕЙСЬКА МЕСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах