БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ

Адреса
50076, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 16а
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ Виготовлення виробів з металу. Шильди, бирки, фірмові таблички з металу. Металеві шильди. Шильди для маркування продукції.

Виготовлення шильдів. Виготовлення шильдиків. Виготовлення металевих бірок. Бірки металеві. Шильди на обладнання. Бірки на обладнання. Шильдики на клейкій основі. Шильди самоклеючі.

Ми працюємо стабільно добре!

Рекламна інформація

Наша компанія займається виготовленням бірок. Бірки (шильди) ми виготовляємо із спеціального обробленого металу (алюмінієвий сплав). Товщина металу, з якого ми виготовляємо шильдики - 0,5 мм.

Ми працюємо на українському ринку з 2005 року. За цей час ми накопичили багатий досвід. У нас є досвід виконання як простих і невеликих, так і дуже складних великих замовлень.

Іноді 20 річний досвід роботи, це досвід роботи одного року, повторений 20 разів.

В нашому випадку навпаки, з кожним роком нашої роботи ми стаємо досвідченішими, виправляємо свої помилки і прагнемо працювати краще. Як любив говорити Сальвадор Далі: «Не бійтеся досконалості, Вам її не досягти».

ТОВ ”БІРКИ УКРАЇНА” цінує час своїх замовників і цінує свій час. Прочитайте, будь ласка, на нашому сайті відповіді на питання, які нам найчастіше задають. Таким чином Ви зможете заощадити свій і наш час!

Ключові слова

шильди, бірки, шильдики на металі, виготовлення бірок, виготовлення шильдиків, бирки металеві, шильди металеві, друк на металі, бирки на обладнання, шильди на обладнання, замовити шильди, замовити бирки, замовити шильдики, фірмові таблички на металі, металеві таблички, металеві бирки, шильдики на обладнання, шильди маркувальні, маркування продукції, шильдики ціна, фірмові таблички, алюмінієві шильди, виготовлення шильдів, виготовлення шильд, виготовлення табличок, значки металеві

Про компанію

Код ЄДРПОУ37664956
Дата реєстрації20.08.2009
Дата оновлення13.10.2020
Керівник
Сідляр Олена Віталіївна — директор
Рік заснування
2005

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 16:00
Вівторок:
09:00 — 16:00
Середа:
09:00 — 16:00
Четвер:
09:00 — 16:00
П'ятниця:
09:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 37664956.

Керівником підприємства «БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ» є Сідляр Олена Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 16а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ» офіційний сайт: http://www.birkiukraina.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Адреса
50076, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 16а
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах