СВЯТО-ІОАННО-ПРЕДТЕЧЕНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ХУСТСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
90561, Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Бедевля, вул. Говди, 42
Телефони
Керівник
Стець Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ38167990
Дата реєстрації05.04.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ІОАННО-ПРЕДТЕЧЕНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ХУСТСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ІОАННО-ПРЕДТЕЧЕНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ХУСТСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 38167990.

Керівником підприємства «СВЯТО-ІОАННО-ПРЕДТЕЧЕНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ХУСТСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Стець Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ІОАННО-ПРЕДТЕЧЕНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ХУСТСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Бедевля, вул. Говди, 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-ІОАННО-ПРЕДТЕЧЕНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ХУСТСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах