НАДІЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Контакти

Юридична адреса
44681, Волинська обл., Маневицький р-н, с. Гораймівка
Телефони
Керівник
Рабович Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ38181528
Дата реєстрації24.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» присвоєно код 38181528.

Керівником підприємства «НАДІЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» є Рабович Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» — Волинська обл., Маневицький р-н, с. Гораймівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах