ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КУРІНЬ "СІЧЕСЛАВСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗАПОРІЗЬКЕ"

Контакти

Юридична адреса
74000, Херсонська обл., Високопільський р-н, смт. Високопілля, вул. Гагаріна, 3
Телефони
Керівник
Складенко Леонід Григорович
Код ЄДРПОУ38186458
Дата реєстрації13.02.2013
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КУРІНЬ ”СІЧЕСЛАВСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗАПОРІЗЬКЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КУРІНЬ "СІЧЕСЛАВСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗАПОРІЗЬКЕ"» присвоєно код 38186458.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КУРІНЬ "СІЧЕСЛАВСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗАПОРІЗЬКЕ"» є Складенко Леонід Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КУРІНЬ "СІЧЕСЛАВСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗАПОРІЗЬКЕ"» — Херсонська обл., Високопільський р-н, смт. Високопілля, вул. Гагаріна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КУРІНЬ ”СІЧЕСЛАВСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗАПОРІЗЬКЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах