ОРЕЛОК, ПП

Контакти

Юридична адреса
80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Шевченка, 26, к. 23
Керівник
Орловський Костянтин Семенович
Код ЄДРПОУ38225051
Дата реєстрації24.05.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРЕЛОК, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРЕЛОК, ПП» присвоєно код 38225051.

Керівником підприємства «ОРЕЛОК, ПП» є Орловський Костянтин Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРЕЛОК, ПП» — Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Шевченка, 26, к. 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРЕЛОК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах