Р-СЦ ІНТЕРНЕТ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, к. 520
Телефони
Керівник
Якубовський Володимир Олександрович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ38239038
Дата реєстрації30.05.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «Р-СЦ ІНТЕРНЕТ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Р-СЦ ІНТЕРНЕТ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 38239038.

Керівником підприємства «Р-СЦ ІНТЕРНЕТ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА, ТОВ» є Якубовський Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Р-СЦ ІНТЕРНЕТ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА, ТОВ» — м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, к. 520.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Р-СЦ ІНТЕРНЕТ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах