BURGOMISTR, ПИВО ДЛЯ ОБРАНИХ

Адреса
79000, м. Львів
Телефоны

Продукція, послуги

- Burgomistr Pilsner
світле пиво зварене за класичним німецьким рецептом, має насичений солодовий смак з легким ароматом жатецького хмелю.
- Burgomistr India pale ale
світло-бурштиновий класичний Американ Пейл Ейл із насиченим хмелевим ароматом і сухим після смаком. Цей сорт пива вирізняється поміж інших тим що у процесі його приготування використовувалось холодне охмелення.
- Burgomistr Lager
пиво соломяного кольору, має тонкий ячмінний відтінок у смаку та насичену хмелеву ноту.
- Burgomistr Golden ale
варіація елю. Зварено за бельгійською технологією, пиво має золотистий колір, насичений солодовий смак та легку хмелеву гіркоту і аромат.
- Burgomistr Wien
напівтемне пиво.

В процесі приготування всіх сортів нашого пива не використовуються ферментні речовини, також пиво не проходить фільтрацію і термічну обробку – що дозволяє зберегти неповторність смаку живого пива

Рекламна інформація

В середині 19-го століття у Львові більш чи менш успішно функціонувало кілька пивоварень. Окрім найбільшої, за традицією ще іноді званої «єзуїтською» на Клепарові, неподалік, на Жовківському передмісті (так званій Папарівці), діяв бровар давньої міщанської родини Кисельків. Окрім пивоварні, приміські володіння цієї родини славилися закладеним поруч із нею парком та ставками. Ці ставки невдовзі набули неабиякої популярності, як місця для лікувальних водних процедур місцевої знаті. Власник цього дивовижного комплексу, Кароль Киселька, впродовж 31 року (з 1849 по 1880) обирався радним міста Львова і славився своїм меценатством. Саме його коштом у 1885 році було споруджено військове казино при вул. Фредра (нині Шаховий клуб), водолікарня для потреб міста, а на спеціально виділені гроші (2000 злотих – солідна по тих часах сума!) у 1876 та 1880 рр. у престижній школі св. Мартіна змогли навчатися двоє хлопців та двоє дівчат. Нині на місці закладу Кисельок розташувався Львівський завод «Галичфарм», однак серед його адміністративних будівель можна розпізнати й ті, які були зведені ще за існування тодішнього бровара.

Наприкінці 19-го століття у Львові існувало 13 пивоварень. Як свідчать історичні джерела, одним із найпопулярніших та найуспішніших львівських броварів було підприємство Брауна. Саме там варили так зване англійське пиво і славнозвісний портер, тобто міцні і важкі сорти хмільного напою. Та з роками, чи то мода на пиво змінилася, чи то інші пивоварні стали достойними конкурентами, але бровар Брауна почав поволі занепадати, і врешті-решт збанкрутував.

Тодішнім звичаєм було називати підприємства прізвищем власника. Це було не лише даниною давній (либонь, ще від цехових часів заведеній) традиції, проте й цілком справедливим підходом, адже вигідний бізнес був приватною власністю, яку передавали кожному наступному поколінню спадкоємців і дуже рідко продавали.

Види діяльності

Ключові слова

продаж пива, алкоголь гурт, виробники пива, виробництво живого пива, замовити пиво, куплю живе пиво, замовлення пива, пивоваріння, пивоварня, кеги для пива, кегове пиво, гуртовий продаж пива, дистриб’ютор пива

Про компанію

Юрид. назваКОМПОНЕНТ ЛБ, ТОВ
Код ЄДРПОУ38418933
Дата реєстрації08.12.2005
Дата оновлення05.12.2017
Керівник
Кхулордава Міндіа
Кількість співробітників8 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПОНЕНТ ЛБ, ТОВ» присвоєно код 38418933.

Керівником підприємства «КОМПОНЕНТ ЛБ, ТОВ» є Кхулордава Міндіа, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПОНЕНТ ЛБ, ТОВ» — м. Львів.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КОМПОНЕНТ ЛБ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.burgomistr.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
79000, м. Львів
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «BURGOMISTR, ПИВО ДЛЯ ОБРАНИХ»
Поділіться інформацією в соцмережах