ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ

Адреса
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 82, оф. 9
Телефони

Продукція, послуги

Фото — ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ Спеціалізація - оперативний повнокольоровий та чорно-білий лазерний друк.

Виготовлення візиток, буклетів, листівок, флаєрів, постерів, плакатів, афіш, квитків, лотерей, брошур, меню і т.п. в самі стислі терміни.

Персоналізований друк: лотереї з порядковими номерами, квитки на заходи з вдрукованими місцями і цінами, запрошення з вдрукованими прізвищами і т.д.

Виготовлення книг, брошур будь-якої складності:
- мінімальний тираж 20 прим.;
- при тиражі понад 300 прим. - Знижки !!!

Всі види післядрукарської обробки: порізка, біговка, ламінування, перфорація, скріплення скобами та на пружину.

Інформація про компанію

Львівська Цифрова Друкарня - ваш надійний партнер у сфері якісного та швидкого друку. Ми є провідними постачальниками послуг цифрового друку у Львові, пропонуючи широкий спектр друкарських рішень для задоволення потреб навіть найвимогливіших клієнтів.

Наша друкарня володіє сучасним обладнанням та висококваліфікованою командою фахівців, що дозволяє нам забезпечувати якісний друк на різних матеріалах, включаючи папір, картон, плівку та інші. Ми використовуємо передові технології цифрового друку, що гарантує чіткість, насиченість кольорів та відтворення деталей у кожному друкуваному виробі.

Наша цифрова друкарня пропонує широкий спектр послуг, включаючи друк рекламної продукції, листівок, брошур, каталогів, флаєрів, меню, візиток, постерів, банерів та багато іншого. Ми також здійснюємо друк на великоформатних матеріалах для зовнішньої реклами, які можуть бути використані для створення яскравих та привабливих рекламних повідомлень.

Наша команда гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи їхні бажання та вимоги. Ми надаємо консультації з дизайну та підбору матеріалів, допомагаючи створити ефективні та професійні друковані матеріали, які відповідають вашим потребам та бюджету.

Наша перевага полягає в швидкості та якості виконання замовлень.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

оперативна поліграфія, цифровий друк, друк візиток у львові, візитки на замовлення, друкарня львів, цифрова друкарня, типографії львова, друк львів, друк буклетів, друк запрошень, візитки львів, цифровий друк, друк листівок, друк флаєрів, цифровий лазерний друк, друк постерів, друк плакатів, друк календарів, друк афіш, друк квитків, друк лотерей, друк брошур, друк меню, друк змінних даних, персоналізований друк, друк книг недорого, виготовлення книжкової продукції, виробництво брошур, чорно-білий друк

Про компанію

Код ЄДРПОУ38627150
Керівник
Кудрявцев Максим Вікторович — директор
Дата реєстрації20.05.2013
Дата оновлення02.04.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 15:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ» присвоєно код 38627150.

Керівником підприємства «ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ» є Кудрявцев Максим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ» — м. Львів, вул. Сахарова, 82, оф. 9.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.cifradruk.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 82, оф. 9
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «ЛЬВІВСЬКА ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах