МІНІРЕНТ, ТОВ

Адреса
03680, м. Київ, вул. Кайсарова, 7/9

Продукція, послуги

Фото — МІНІРЕНТ, ТОВ Пропонуємо:
- оренда і послуги міні екскаватора;
- міні навантажувача;
- екскаватора навантажувача JCB;
- ямобур;
- фрези;
- котки;
- гідромолота;
- полноповоротного екскаватора Атлас;
- гусеничний міні навантажувача;
- навантажувачів;
- культиватори, дорожньої щітки;
- екскаватора з гідромолотом;
- гусеничні екскаватори;
- послуги самоскида.

Наші послуги:
- ландшафтні роботи;
- установка септика;
- планування землі;
- навантаження і вивіз сміття;
- дорожні роботи;
- прибирання території;
- прибирання снігу;
- викорчовування пнів;
- демонтаж бетону;
- прокладка труб і кабелів;
- будівництво водойм;
- навантажувальні роботи.

Інформація про компанію

Команда ”МІНІРЕНТ” рада запропонувати Вашій увазі безліч ефективних рішень у будівництві за допомогою міні техніки та малої спецтехніки.

Безліч наших Клієнтів вже переконалися в доцільності залучення міні навантажувачів (Бобкат) та / або міні екскаваторів для виконання різних будівельних робіт.
Особливістю нашої компанії є надання спецтехніки готової до роботи і виконання Ваших завдань, адже ми забезпечимо Вас досвідченим оператором, технічним супроводом і заправкою паливом. Робота ”МІНІРЕНТ” тільки з провідними виробниками будівельної та комунальної техніки, такими як Caterpillar, Bobcat, JCB - дозволить забезпечити необхідний рівень надійності, безперервність і своєчасності виконання робіт.

Найбільша ефективність досягається при залученні міні-техніки з навісним обладнанням, представленим на сайті ”МІНІРЕНТ”.

Прорити траншею довжиною 150 м за одну годину реально, якщо використовувати траншеєкопач від ”МІНІРЕНТ”. Для проведення дорожнього будівництва та ремонту дорого ми пропонуємо використовувати фрези 45 см або 60 см, а для планувань міні-бульдозер або гусеничний навантажувач. Для прибирання території - кутова або бункерна щітка.

Особливі можливості міні навантажувача відкриваються при озелененні ділянок: один міні навантажувач, використовуючи ківш, бульдозерний відвал і мото культиватор замінить десяток людей і виконає роботу якісно і швидко.

Особливу увагу ми приділяємо професіоналізму операторів техніки, які в комплексі з сучасною технікою виробляють якісні роботи в дорожньому будівництві, в демонтажі конструкцій, ландшафтних робіт будь-якої складності.

”МІНІРЕНТ” - це величезні можливості міні техніки.

Маркетингова інформація

Торгові марки
МИНИРЕНТ (Украина)

Види діяльності

Ключові слова

оренда екскаватора jcb, оренда міні екскаватора, оренда гідромолота, оренда міні навантажувача, оренда ямобура, оренда спецтехніки, оренда екскаватора, оренда екскаватора київ, послуги екскаватора, оренда навантажувача, оренда спецтехніки київ, оренда вилочного навантажувача, оренда міні екскаватора, оренда будівельної техніки, оренда міні навантажувача, оренда гусеничного екскаватора, послуги екскаватора київ, оренда гідромолота київ, установка септика, прибирання снігу ціна, прибирання території вартість, оренда котка

Про компанію

Код ЄДРПОУ38675272
Керівник
Береговий Андрій Ігорович — директор
Рік заснування
2013
Кількість співробітників5 чел.
Дата реєстрації26.02.2015
Дата оновлення25.05.2022

Графік роботи

Понеділок:
07:00 — 21:00
Вівторок:
07:00 — 21:00
Середа:
07:00 — 21:00
Четвер:
07:00 — 21:00
П'ятниця:
07:00 — 21:00
Субота:
07:00 — 21:00
Неділя:
07:00 — 21:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІНІРЕНТ, ТОВ» присвоєно код 38675272.

Керівником підприємства «МІНІРЕНТ, ТОВ» є Береговий Андрій Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІНІРЕНТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Кайсарова, 7/9.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МІНІРЕНТ, ТОВ» офіційний сайт: https://minirent.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
03680, м. Київ, вул. Кайсарова, 7/9
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІНІРЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах