ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА

Юридична адреса
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 корп. 10, оф. 15
Телефони

Продукція, послуги

Наша фірма перша і наразі єдина здійснює приймання та зберігання документів ліквідованих установ та організацій приватної форми власності м. Львова та Львівської області, видає довідки про приймання документів на зберігання, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Інформація про компанію

Приватна архівна установа «Трудовий архів» створена спеціалістами архівної справи, архіваріусами, архівістами, що мають більше 10 років досвіду роботи з архівними документами державних, комунальних установ та організацій, а також приватних фірм, товариств, підприємств, фізичних осіб – підприємців.

Архівна установа «Трудовий архів» спеціалізується на наданні повного комплексу архівних послуг, від проведення експертизи цінності документів з видачею описів справ, актів про виділення до знищення, палітурних робіт будь-якої складності до простих консультацій, нарад, семінарів, тощо.

При цьому, послуги, що надаються нашою фірмою ґрунтуються на суворому виконанні вимог законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів в Україні.

Кадровий склад нашої фірми - це співробітники (архіваріуси та архівісти), які тривалий час пропрацювали у державних архівах м. Львова та Львівської області, володіють високим рівнем професіоналізму, а значить, гарантують якість архівних робіт і повну конфіденційність при виконанні замовлень Клієнта.

Більш докладну інформацію про співпрацю і пропоновані послуги Ви можете отримати у відповідних розділах сайту нашої компанії, а також звернувшись за телефонами до наших консультантів.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ38821456
Керівник
Усенко Ольга Ярославівна — директор
Кількість працівників7 чол.
Дата реєстрації09.07.2013
Дата оновлення16.09.2023

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 17:00
Вівторок:
10:00 — 17:00
Середа:
10:00 — 17:00
Четвер:
10:00 — 17:00
П'ятниця:
10:00 — 17:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА» присвоєно код 38821456.

Керівником підприємства «ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА» є Усенко Ольга Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА» — м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 корп. 10, оф. 15.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА» офіційний сайт: https://trudarhiv.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 корп. 10, оф. 15
Телефони
E-mail
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах