ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ

Юридична адреса
82632, Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41
Фактична адреса
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 12
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ Наша продукція: гідравлічні комплекти для гідрофікації тягачів, коробки відбору потужності, гідророзподільники, гідроциліндри, гідромотори, гідравлічні насоси, масляні баки, гідравлічні акумулятори, охолоджувачі масла, лебідки та ін.

Наші послуги: гідрофікація автомобілів, діагностика і усунення неполадок гідравлічного обладнання, інсталяція додаткового гідравлічного обладнання, постачання масел і фільтрів.

Інформація про компанію

“ТВО Гідравліка” - компанія, яка пропонує широкий спектр послуг для гідрофікації тягачів, а також пропонує Вам різне гідравлічне обладнання.

Компанія пропонує:
- гідравлічні комплекти для гідрофікації тягачів;
- гідророзподільники;
- гідромотори;
- гідроциліндри;
- гідравлічні насоси;
- масляні баки;
- гідравлічні акумулятори;
- охолоджувачі масла.

Компанія виробляє якісні запчастини гідравліки на власній виробничій базі (ТМ ”Hydramech-group”) і супроводжує їх гарантією. Висока якість забезпечує велику довговічність і надійність виробів.

Крім продажу деталей компанія “ТВО Гідравліка” пропонує послугу з гідрофікації автомобілів. Також ви можете звернутися за допомогою в тому випадку якщо у вас вийшла з ладу гідравлічна система, гідроциліндр чи гідронасос - майстри проведуть діагностику і усунуть неполадку.

Один з основоположних напрямків діяльності нашої компанії - це діагностика, ремонт, технічне обслуговування гідравліки дорожньо-будівельної техніки. В результаті постійної роботи і тривалих навантажень, гідравлічне обладнання схильне до зносу. Тому для того, щоб гідравлічне обладнання вашої спецтехніки не підвело Вас під час виконання важливих робіт, необхідно регулярно проводити діагностику гідравліки спецтехніки. Для якісного виконання всіх цих робіт, для яких потрібна гідравліка, в нас є все необхідне технічне оснащення для ремонту спецтехніки та кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи.

Ми розуміємо, що в століття високих технологій не можна нехтувати дарами технічного прогресу, тому для ремонту гідравліки спецтехніки ми користуємося тільки сучасним високотехнологічним обладнанням. Ремонт гідравлічного устаткування спецтехніки - нешвидкий процес, як і будь-яка ремонтна робота, адже здійснюючи заміну або ремонт однієї деталі, необхідно обстежити і інші, щоб Вам не довелося повторно проводити цей ремонт. Крім того, при ремонті спецтехніки ми здійснюємо промивку систем, заміну фільтрів і робочої рідини. Тим не менш, ми намагаємося виконувати свою роботу якомога оперативніше, щоб Ви якомога швидше приступили до своєї. Наші співробітники допоможуть в короткий термін повернути механізму працездатність і забезпечать належний захист від динамічного впливу, використовуючи новітні технології та спеціальне обладнання.

Вища організація

м. Львів, вул. Персенківка, 12

Маркетингова інформація

Торгові марки
Hydramech (Україна)
Bezares (Іспанія)
Ferruz (Іспанія)
Стандарти якостіISO 9001
Країни імпортуІспанія, Італія, Польща

Види діяльності

Ключові слова

гідромотор купити, гідроциліндр, продаж гідравлічних насосів, ремонт гідравліки, гідравлічне обладнання, гідравліка купити, гідравлічний мотор, насос шестерневий, гідроакумулятор ціна, купити гідромотор ціна, купити гідророзподільник, встановлення, ремонт гідравлічних циліндрів, гідравлічний мотор ціна, продаж гідроакумуляторів, насос гідравлічний, гідравлічні розподільники, купити розподільник гідравлічний, гідроакумулятор купити, ремонт рвт, гідравлічний двигун купити, ремонт гідравлічних шлангів, купити гідроциліндр, ремонт гідравлічного устаткування, коробка, вал відбору потужності, бак масляний, гідравлічний бак, комплект гідравліки на тягач, установка гідравліки

Про компанію

Код ЄДРПОУ39041615
Керівник
Пилип Володимир Володимирович — директор
Рік заснування
2006
Кількість співробітників24 чел.
Дата реєстрації01.05.2008
Дата оновлення30.08.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 14:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ» присвоєно код 39041615.

Керівником підприємства «ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ» є Пилип Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ» — Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ» офіційний сайт: https://hydramech-group.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
82632, Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41
Фактична адреса
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 12
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах