СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Адреса
79005, м. Львів, вул. Руставелі, 7
Телефони

Продукція, послуги

Фото — СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ Пропонуємо скористатися наступними послугами:
- комплексне проектування логістичних комплексів, заводів, фабрик, складів, громадських та офісних будівель, СТО, сільськогосподарських будівель та будівель тваринництва (свинокомплекси, птахофабрики, забійні цехи та ін.);
- технічний та авторський нагляд за будівництвом;
- повний юридичний супровід об’єкту будівництва - від отримання містобудівних умов та обмежень - до отримання права власності на будівлі.

Інформація про компанію

Щоб збудувати надійну та довговічну споруду, необхідно реалізувати якісний проект та правильний розрахунок металоконструкцій. Адже проектування металевих конструкцій - це найважливіший етап у створенні майбутнього проекту.

Інжинірингова група ”Сіменерго” зможе вам у цьому допомогти! Спеціалісти компанії здійснююють проектування будівель та споруд з металевим каркасом (складських та виробничих споруд) та проектування житлових будинків. Надаємо послуги різного ступеня складності для юридичних і фізичних осіб.

Ми беремо на себе усю відповідальність за Ваш проект - від ідеї до її реалізації. Забезпечуємо неперервність процесу проектування і своєчасне коректування в разі змін законодавства, побажань партнера-замовника.

Проектування здійснюємо згідно з вимогами та нормами українського законодавства.
У нас є всі необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати на проведення проектних робіт.

Наше кредо: Ми поважаємо інтереси замовників і завжди готові взяти на себе їх турботи.

Філії та представництва

01001, м. Київ, тел. (097) 1848603

Вища організація

79005, м. Львів, вул. Шота Руставелі, 7, тел. (097) 1848603

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

проектування будівель, проектування споруд, проектування складу, проектні роботи, проектування металоконструкцій в україні, послуги генпроектувальника, проектна документація, проект заводу, проекти будинків, проектування київ, технічне обстеження будівель, проектування виробничих приміщень, промислових приміщень, складських приміщень, проектувальники києва, проектні фірми, проектно-будівельна фірма львів, металоконструкції на замовлення, послуги кошторисника ціни, кошторисні послуги, обстеження технічного стану будівель, послуги з інженерних вишукувань, технічний, авторський нагляд за будівництвом

Про компанію

Код ЄДРПОУ39119293
Керівник
Попович Василь Іванович — директор
Рік заснування
2013
Кількість працівників20 чол.
Дата реєстрації28.04.2014
Дата оновлення19.04.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 39119293.

Керівником підприємства «СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Попович Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Львів, вул. Руставелі, 7.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» офіційний сайт: https://simenergo.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79005, м. Львів, вул. Руставелі, 7
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «СІМЕНЕРГО, ПРОЕКТНА КОМПАНІЯ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах