ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ

Адреса
79041, м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6

Продукція, послуги

Фото — ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ Насправді спектр нашої діяльності є дуже широким, але до Вашої уваги представляємо покищо високоякісні спеціальні матеріали для виробництва бруківки методом вібропресування, а саме:
- комплексна добавка CH4 для виготовлення бруківки;
- високоякісні ефективні порошкові пігменти COMFORT для виготовлення вібропресованої продукції;
- добавка COLOR DRY для порошкових пігментів для підсилення кольору, контрасту та яскравості забарвлення;
- спеціальний засіб PUTZ-EC для зняття висолів та виквітів - білих соляних плям на поверхнях;
- спеціальний засіб для просочування IMPREGNAT DRY, який призначений для гідрофобізації та захисту кам’яних, бетонних елементів, вібропресованої бруківки, ФЕМ (фігурних елементів мощення) тощо від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

З частиною найновішої продукції нашої компанії Ви зможете ознайомитись на нашому сайті.

Інформація про компанію

Компанія ”CHEMTECH BAYERN UKRAINE” - це міжнародний виробник добавок, пігментів для бетону та спеціальних систем захисту поверхні.

Наша мета: виробництво інноваційних продуктів, що сприяють досягненню найвищої якості бетонних виробів, створенню сприятливих умов для обробки та облагородження поверхні бетону.

Ми розробляємо унікальні рецептури для наших клієнтів і займаємося вирішенням особливо складних проблем у виробництві. Технічна підтримка нашої лабораторії та інноваційні продукти допоможуть Вам розширити асортимент виготовлених виробів і досягти максимальної якості продукції. Ми пишаємося тим, що наша компанія брала участь у розробці новітніх сучасних технологій SR Schindler, таких як: системи захисту поверхні «Protector», друк на бетоні «Print Beton».

Офіційним представником компанії CHEMTECH BAYERN GmbH є ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”. Що стосується якості продукції та рівня послуг, то фірма ”CHEMTECH BAYERN” на сьогодні відноситься до числа найбільших фірм-лідерів по виробництву спеціальних матеріалів для виробництва бруківки вібропесованим методом не лише на території Німеччини, але й у цілій Європі.
Основне виробництво продукції здійснюється на заводі в місті Регенсбург (Північна Німеччина).

Асортимент продукції постійно розширюється. Експерти дають високу оцінку якості та економності використання запропонованих нами спеціальних матеріалів, обладнання машин та механізмів тощо, високий рівень консультаційних послуг.

Види діяльності

Ключові слова

матеріали для виготовлення бруківки, пігменти для бетону, пластифікатор для бруківки, добавки до бетону, лак для бетону, видалення висолів, пластифікатори для бетону, пластифікатори для виробництва тротуарної бруківки, барвники для бетону, барвники для виробництва тротуарної бруківки, плитка тротуарна купити, тротуарна плитка виробництво, виготовлення тротуарної плитки, бруківка з бетону вартість, тротуарна плитка з бетону, пластифікатори в бетон, декоративний бетон, лак для бетону купити

Про компанію

Код ЄДРПОУ39150223
Керівник
Майба Роман Ігорович — директор
Дата реєстрації01.04.2014
Дата оновлення08.06.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 39150223.

Керівником підприємства «ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ» є Майба Роман Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ» — м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ» офіційний сайт: https://www.chemtech-bayern.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79041, м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах