ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, КОМПАНІЯ

Юридична назваІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, ТОВ
Адреса
49044, м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2а, прим. 133
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, КОМПАНІЯ Пропонуємо надання посередницьких послуг для вашого бізнесу у міжнародній торгівлі. Надання послуги передбачає виконання з нашого боку наступних ключових дій:

1. Визначення оптимальних умов імпорту/експорту товару відповідно до Інкотермс 2010/2020 і способів його доставки (автомобільним, залізничним або морським транспортом; мультимодальний формат).
* Ми маємо прямі договірні відносини з Українською залізницею (УЗ), що дає можливість безпосередньо здійснювати оплату залізничного тарифу по території України при реалізації імпорту.

Надання загальної комерційної пропозиції;

2. Юридичне оформлення/підписання зовнішньоекономічних і внутрішніх договорів/специфікацій/додатків на узгоджених умовах з усіма контрагентами-учасниками поставки, залученими замовником та нашою компанією;

3. Своєчасне виконання всіх фінансових зобов’язань перед постачальниками товарів/послуг, у тому числі, попереднє проходження процедури банківського фінансового моніторингу в рамках здійснення валютних операцій на користь постачальників-нерезидентів;

4. Відповідальна взаємодія з усіма контрагентами з організаційно-технічних питань забезпечення своєчасного відвантаження, доставки і приймання товару; оформлення інформаційних листів/запитів, заявок, інструкцій, інших офіційних/інформаційно-довідкових документів потрібного формату, необхідних для практичної організації поставки. Оперативний контроль бізнес-процесів;

5. Митне оформлення імпорту/експорту;
Проходження фітосанітарного/ветеринарного/санітарно-епідеміологічного контролю. Отримання необхідних висновків (дозволів) від профільних контролюючих відомств.

Інформація про компанію

Шукаєте компанію, яка добре спеціалізується на здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в частині комплексної організації та реалізації міжнародних поставок товарів будівельного, споживчого, виробничо-технічного призначення як компанія – посередник (імпортер/експортер)? - компанія ТОВ ”ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД” готова стати вашим надійним та довгостроковим партнером!

Завдяки нашому багаторічному успішному досвіду реалізації зовнішньоторгівельних угод ми гарантуємо професіоналізм на кожному етапі організаційного процесу імпортного/експортного постачання.

За роки роботи ми налагодили партнерську співпрацю з надійними експедиторськими компаніями/вантажоперевізниками, що сприятиме швидкому вирішенню всього комплексу завдань щодо забезпечення своєчасного відвантаження та доставки товару необхідним видом транспорту на адресу заявленого замовником вантажоодержувача як по території України, так і за її межами.

Наша компанія є платником ПДВ та здійснює діяльність у суворій відповідності до податкового та митного кодексів України.

Працюйте з найкращими, покладайтеся на професіоналів ТОВ ”ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД”!

Види діяльності

Ключові слова

міжнародні поставки товарів, митне оформлення товару, послуги комісіонера, комплексна організація поставок, імпорт товарів, експорт товару, імпортні, експортні поставки товарів ціна, митне оформлення імпорту, експорту, організація постачання товарів недорого, міжнародна торгівля дніпро, реалізація міжнародних поставок вартість, експортувати товари з україни, імпорт товарів усіх видів, операції з експорту товарів, міжнародна поставка продукції дніпро, поставки товарів за кордон, поставка продукції по україні, експорт товарів з україни

Про компанію

Код ЄДРПОУ39212038
Керівник
Рубан Павло Сергійович — директор
Рік заснування
2014
Кількість співробітників1 чел.
Дата реєстрації13.05.2014
Дата оновлення13.01.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, ТОВ» присвоєно код 39212038.

Керівником підприємства «ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, ТОВ» є Рубан Павло Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2а, прим. 133.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, ТОВ» офіційний сайт: https://ideltrade.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, ТОВ
Адреса
49044, м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2а, прим. 133
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах