РС ПЛЮС, ТОВ

Адреса
79015, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — РС ПЛЮС, ТОВ Компанія ”РС ПЛЮС” здійснює роздрібну та оптову торгівлю обладнанням технічних систем безпеки і спостереження. І пропонує обладнання:
- пожежної сигналізації;
- охоронної сигналізації;
- відеоспостереження;
- системи звукового оповіщення;
- контроль доступу;
- акумулятори;
- блоки живлення;
- бокси;
- кабель;
- роз’єми та перехідники;
- шлагбауми.

Інформація про компанію

Система безпеки на підприємствах сьогодні є необхідним елементом для усунення ризиків, пов’язаних в першу чергу з розкраданням і пожежами. Першочерговими завданнями, для вирішення яких потрібно застосування спеціалізованих технічних засобів.

Компанія «РС ПЛЮС» - надає всі види систем і послуг у галузі пожежної та охоронної безпеки.

Ми робимо особливий наголос на реалізацію комплексної безпеки об’єктів, об’єднуючи системи управління безпекою в єдину мережу.

Цінність нашої роботи - якісний продукт для клієнта!

Види діяльності

Ключові слова

відеоспостереження, камери відеоспостереження, пожежна сигналізація, відеокамери, системи відеоспостереження, автоматика для воріт, автоматика на ворота, охоронна сигналізація, відеонагляд львів, пожежогасіння, камера спостереження, сигналізація для дому, системи безпеки, купити відео нагляд, акумулятор, замки, сирени, датчики руху, акумуляторна батарея, датчики, пульт дистанційного керування, кабель коаксіальний, доводчики, фотоелементи, засувки, гучномовці, сигнальна лампа, кабель сигнальний, сповіщувачі пожежні купити

Про компанію

Код ЄДРПОУ39699975
Керівник
Драпач Алла Вікторівна — директор
Дата реєстрації18.03.2015
Дата оновлення02.12.2020
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РС ПЛЮС, ТОВ» присвоєно код 39699975.

Керівником підприємства «РС ПЛЮС, ТОВ» є Драпач Алла Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РС ПЛЮС, ТОВ» — м. Львів, вул. Городоцька, 207.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «РС ПЛЮС, ТОВ» офіційний сайт: https://rsplus.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79015, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РС ПЛЮС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах