ВЕЛЛ ДАН, БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ

Юридична адреса
02091, м. Київ, Харківське шосе, 172б, оф. 208/2
Фактична адреса
03056, м. Київ, вул. Гетьмана, 4

Продукція, послуги

Фото — ВЕЛЛ ДАН, БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ * БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ НА ЄДИНОМУ ПОДАТКУ
1) Єдиний податок 2 група ФОП (1000 грн / місяць):
консультування клієнта; підготовка і здача звітності по Єдиному податку; підготовка і здача звітності по ЄСВ; підготовка і здача звітності 1-ДФ; підготовка плат. доручень по Єдиному податку; підготовка платіжних доручень по ЄСВ; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням підприємця; нагадування клієнтові про сплату податків; інформування клієнта про його взаєморозрахунки по податках і зборах; допомога при проходженні перевірок контролюючих органів.

2) Єдиний податок 3 група ФОП (5%) неплатник ПДВ (1200 грн / місяць):
консультування клієнта; підготовка і здача звітності по Єдиному податку; підготовка і здача звітності по ЄСВ; підготовка і здача звітності 1-ДФ; підготовка плат. доручень по Єдиному податку; підготовка платіжних доручень по ЄСВ; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням підприємця; нагадування клієнтові про сплату податків; інформування клієнта про його взаєморозрахунки по податках і зборах; допомога при проходженні перевірок контролюючих органів; підтримка клієнта з питань податкової оптимізації (популярно!).

3) Єдиний податок 3 группа ФОП (3%) платник ПДВ (2200 грн / місяць):
консультування клієнта; підготовка і здача звітності по Єдиному податку; підготовка і здача звітності по ЄСВ; підготовка і здача звітності 1-ДФ; підготовка платіжних доручень по Єдиному податку; підготовка платіжних доручень по ЄСВ; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням підприємця; нагадування клієнтові про сплату податків; інформування клієнта про його взаєморозрахунки по податках і зборах; допомога при проходженні перевірок контролюючих органів; підтримка клієнта з питань податкової оптимізації (популярно!); підготовка і здача звітності по ПДВ; реєстрація податкових накладних в електронному реєстрі.

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ
1) Загальна система, ФОП платник ПДВ (2200 грн/місяць):
консультування клієнта; підготовка і здача звітності по Податку на прибуток; реєстрація податкових накладних в електронному реєстрі; підготовка плат. доручень по ПДВ; підготовка і здача звітності по ЄСВ; підготовка і здача звітності 1-ДФ; підготовка і здача звітності по ПДВ; підготовка плат. доручень по ЄСВ; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням підприємця; нагадування клієнтові про сплату податків; інформування клієнта про його взаєморозрахунки по податках і зборах; допомога при проходженні перевірок контролюючих органів; підтримка клієнта з питань податкової оптимізації (популярно!).

2) Загальна система, ФОП неплатник ПДВ (1100 грн/місяць):
консультування клієнта; підготовка і здача звітності по Податку на прибуток; підготовка і здача звітності по ЄСВ; підготовка і здача звітності 1-ДФ; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням підприємця; підготовка плат. доручень по ЄСВ; підготовка плат. доручень по Податку на прибуток і Військовому збору; нагадування клієнтові про сплату податків; інформування клієнта про його взаєморозрахунки по податках і зборах; допомога при проходженні перевірок контролюючих органів; підтримка клієнта з питань податкової оптимізації (популярно!).

3) Пакет послуг для ФОП з найнятими робітниками (Кадри+Зарплата) (1000 грн / місяць):
Вартість послуг від 1 до 5 співробітників. Більше 5 - доплата +200 грн за одного.

Кадровий облік для приватних підприємців - складання і подання повідомлень про прийом співробітника на роботу; розробка штатного розпису; підготовка наказів про прийом співробітників на роботу; щомісячна підготовка табеля обліку робочого часу по співробітниках; оформлення відпускних, декретних для співробітників; підготовка наказів на звільнення співробітників.
Розрахунок заробітної плати для співробітників - нарахування авансів співробітникам; розрахунок щомісячної заробітної плати; підготовка платіжних відомостей для виплати зарплат і авансів; підготовка плат. доручень для перерахування податків і зборів по заробітній платі; формування розрахункових листків; розрахунок і виплата відпускних/декретних


* БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ
1) Єдиний податок 3%, юр. особа платник ПДВ (5200 грн / місяць):
проведення в програмі 1С 25 документів; розрахунок зарплати співробітників для 5 осіб; кадровий облік співробітників для 5 осіб; податкова оптимізація; підготовка плат. доручень по податках (Єдиний податок, ПДВ, ЄСВ, ПДФО, війс.збір); еєстрація податкових накладних в реєстрі електронних накладних; підготовка і подання в податкові органи декларації по Єдиному податку; підготовка і подання в податкові органи декларації по ПДВ; підготовка і подання в податкові органи декларації по 1ДФ; підготовка і подання в податкові органи декларації по ЄСВ; підготовка і подання в податкові органи фінансової звітності (Баланс, Звіт про фінансові результати); підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням клієнта; контроль оплати податків в податковому кабінеті клієнта; взаємодія з контролюючими органами; консультування клієнта.

2) Єдиний податок 5%, юр. особа неплатник ПДВ (4200 грн / місяць):
проведення в програмі 1С 25 документів; розрахунок зарплати співробітників для 5 осіб; кадровий облік співробітників для 5 осіб; податкова оптимізація; підготовка плат. доручень по податках (Єдиний податок, ПДВ, ЄСВ, ПДФО, війс.збір); підготовка і подання в податкові органи декларації по Єдиному податку; підготовка і подання в податкові органи декларації по 1ДФ; підготовка і подання в податкові органи декларації по ЄСВ; підготовка і подання в податкові органи фінансової звітності (Баланс, Звіт про фінансові результати); контроль оплати податків в податковому кабінеті клієнта; взаємодія з контролюючими органами; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням клієнта; консультування клієнта.

ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ
1) Загальна система, юр. особа платник ПДВ (5200 грн / місяць):
проведення в програмі 1С 25 документів; розрахунок зарплати співробітників для 5 осіб; кадровий облік співробітників для 5 осіб; податкова оптимізація; підготовка плат. доручень по податках (Податок на прибуток, ПДВ, ЄСВ, ПДФО, війс.збір); реєстрація податкових накладних в реєстрі електронних накладних; підготовка і подання в податкові органи декларації з Податку на прибуток; підготовка і подання в податкові органи декларації по ПДВ; підготовка і подання в податкові органи декларації по 1ДФ; підготовка і подання в податкові органи декларації по ЄСВ; підготовка і подання в податкові органи фінансової звітності (Баланс, Звіт про фінансові результати); підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням клієнта; контроль оплати податків в податковому кабінеті клієнта; взаємодія з контролюючими органами; консультування клієнта.

2) Загальна система, юр. особа неплатник ПДВ (4200 грн / місяць):
проведення в програмі 1С 25 документів; розрахунок зарплати співробітників для 5 осіб; кадровий облік співробітників для 5 осіб; податкова оптимізація; підготовка плат. доручень по податках (Податок на прибуток, ПДВ, ЄСВ, ПДФО, війс.збір); підготовка і подання в податкові органи декларації з Податку на прибуток; підготовка і подання в податкові органи декларації по 1ДФ; підготовка і подання в податкові органи декларації по ЄСВ; підготовка і подання в податкові органи фінансової звітності (Баланс, Звіт про фінансові результати); контроль оплати податків в податковому кабінеті клієнта; підготовка і відправка листів в контролюючі органи за дорученням клієнта; консультування клієнта; взаємодія з контролюючими органами.

Рекламна інформація

Втомилися від неорганізованості і безпорядку у бухгалтерії? У вас немає часу на здачу звітності самостійно? Розібратися з усім та уникнути штрафів вам допоможе ”Велл Дан” - ефективна компанія, яка пропонує бухгалтерські послуги для Вашого бізнесу у м. Київ та по цілій Україні в форматі бухгалтерського аутсорсингу.

Наша команда складається з найдосвідченіших спеціалістів, які пропонують послуги найвищого ґатунку. Головні бухгалтера мають досвід роботи на посаді понад 10 років. Бухгалтерські послуги надаємо приватним підприємцям та юридичним особам (ТОВ, ЗАТ, ПП) у Києві та області, а також на території усієї України.

Компанія ”Велл Дан” завжди завчасно розплановує і сплачує податки, подає звітності, тому гарантує повний порядок у справах. Наші клієнти завжди знають наперед, як вчиняти в будь-якій ситуації, адже найважливішою складовою нашого сервісу є консультування клієнтів.

Послуги нашої компанії по веденню бухгалтерського обліку для підприємств відмінно підходять тим клієнтам, у яких вже є персонал, що працює в бухгалтерських програмах. У нас можна замовити послуги з аутсорсингу та ведення бухгалтерського обліку недорого.

При укладанні договору на рік, надається знижка 5%.

”Велл Дан” - ваш надійний помічник у веденні бізнесу.

Види діяльності

Ключові слова

бухгалтерська компанія солом’янський район, бухгалтерські послуги в києві, ведення бухгалтерського обліку, супровід бухгалтерського обліку, бухгалтерський аутсорсинг київ, послуги бухгалтера для підприємців, бухгалтерські послуги для юридичних осіб, здати звіт в податкову 2021, подання податкової звітності, звітність фоп онлайн, вартість бухпослуг, ведення фоп ціна, розцінки бухгалтерських послуг, бухгалтерський супровід київ, бухгалтерське обслуговування прайс, оплата податків, як сплатити єдиний податок, найкращі бухгалтерські компанії, аудит київ, бухгалтер в києві, онлайн податкова звітність, вартість надання бухгалтерських послуг

Про компанію

Юрид. назваВЕЛЛ ДАН, ТОВ
Код ЄДРПОУ39749203
Дата реєстрації16.04.2015
Дата оновлення09.06.2021
Керівник
Трибулькевич Станіслав Валерійович — директор

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 19:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕЛЛ ДАН, ТОВ» присвоєно код 39749203.

Керівником підприємства «ВЕЛЛ ДАН, ТОВ» є Трибулькевич Станіслав Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕЛЛ ДАН, ТОВ» — м. Київ, Харківське шосе, 172б, оф. 208/2.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВЕЛЛ ДАН, ТОВ» офіційний сайт: https://uslugi-buhgaltera.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
02091, м. Київ, Харківське шосе, 172б, оф. 208/2
Фактична адреса
03056, м. Київ, вул. Гетьмана, 4
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕЛЛ ДАН, БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах