ВОДА У СКЛЯНІЙ ТАРІ

Юридична назваЕКОБУТЕЛ, ТОВ
Адреса
79035, м. Львів, вул. Бузкова, 2
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ВОДА У СКЛЯНІЙ ТАРІ Доставка води ”ECOBUTEL” тільки у склі.

Вода ”ECOBUTEL” поставляється тільки в скляних бутлях 11.3 літра (3 галони) вага з ящиком 17 кг, які можна використовувати зі стандартними аксесуарами (кулер, диспенсер, помпа).
Доставка води щодня з 07:00 до 14:00, окрім суботи, неділі та святкових днів.

Екологічно чистий продукт повинен зберігатися в екологічно чистій тарі!

Інформація про компанію

В усьому світі давно точаться суперечки з приводу бісфенолу А (BPA), який застосовується як основна речовина при виробництві полікарбонатних бутлів. Одні доводять, що вона є дуже шкідливою і від неї розвиваються дуже небезпечні хвороби, другі це заперечують і стверджують, що в малих дозах вона є безпечною, але досліди тривають. Хочете приймати участь в цих дослідах, чи пити високоякісну воду ECOBUTEL зі скла, не ризикуючи здоров’ям своїх рідних - вибір за Вами !!!

Завод з виробництва води розташований біля підніжжя Карпат і був побудований ще за часів Австро-Угорської імперії. Вода, яку ми видобуваємо, має дуже високі якісні характеристики, тому нашим першочерговим завданням було зберегти ці якості.

У виробництві води ECOBUTEL застосовуються новітні дорогі технології, які дозволяють стабілізувати природні та смакові властивості води без застосування усіляких консервантів в поєднанні зі 100% екологічною скляною тарою, щоб вода, яка потрапила до Вас, володіла первозданними властивостями, іншими словами, щоб у Вас створювалося враження, що Ви п’єте воду безпосередньо з джерела.

ВОДА ECOBUTEL - АБСОЛЮТНА ЯКІСТЬ В УСЬОМУ !!!

Маркетингова інформація

Торгові марки
Ecobutel

Види діяльності

Ключові слова

доставка води у скляній тарі львів, замовити воду в офіс, вода додому, купити воду додому з доставкою по львову, доставка питної води, вода на розлив у склі, смачна вода у скляній тарі з доставкою, доставка бутильованої води, питна вода в скляних бутлях на дім, доставка питної води львів ціни, доставка води львів хороші відгуки, служба доставки води, кулери для питної води, очищена вода, бутильована питна вода, чиста вода замовити, вода питна з доставкою, диспенсер для води, доставка чистої води додому ціна

Про компанію

Код ЄДРПОУ39812725
Керівник
Подольський Сергій Олегович — керівник
Дата реєстрації09.01.2016
Дата оновлення27.01.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКОБУТЕЛ, ТОВ» присвоєно код 39812725.

Керівником підприємства «ЕКОБУТЕЛ, ТОВ» є Подольський Сергій Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКОБУТЕЛ, ТОВ» — м. Львів, вул. Бузкова, 2.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕКОБУТЕЛ, ТОВ» офіційний сайт: https://ecobutel.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваЕКОБУТЕЛ, ТОВ
Адреса
79035, м. Львів, вул. Бузкова, 2
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОДА У СКЛЯНІЙ ТАРІ»
Поділіться інформацією в соцмережах