ЙОГА-СТУДІЯ ОЛЕНИ БАКАЙ

Адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 107
Телефоны

Продукція, послуги

Наша йога студія – це чудовий простір для навчання.
Ми пропонуємо: йогу, медитації, музику, танці і ще багато за чим ви можете приходити до нас, як регулярно, так і у вигляді майстер-класів. Навчання інструкторів йоги у Львові. Йога-тури по Україні та за кордон.

Рекламна інформація

Йога - це наука, яка впливає не тільки на свідомість, а й на підсвідомість.

Вважається, що йога працює з усіма аспектами життя: розумовим, емоційним, фізичним, духовним та психічним.

Завдяки нашим заняттям ви навчитесь здоровому способу життя, та ефективно функціонувати у зовнішньому світі.

З нашого досвіду, можемо із впевненістю сказати, що Ваше здоров’я у Ваших руках! Вже з перших занять люди відчувають позитивні зміни в собі та своєму організмі. Ніколи не пізно брати себе в руки й ставати на шлях самостійного оздоровлення свого тіла. Так, це шлях не з простих, але він 100% гарантує позитивний, довготривалий результат без побічних ефектів!

Запрошуємо на курси інструкторів йоги у Львові, які викладають два чудових, висококваліфікованих спеціалісти - Олена Бакай та Анна Оксимець.
На курсі підготовки для викладачів йоги ви навчитесь допомагати іншим долати свої перешкоди, правильно працювати зі своїм фізичним тілом, так, щоб не нашкодити здоров’ю. Освоїте навички роботи зі свідомістю, гармонізації внутрішнього стану із практичними аспектами йоги.
По закінченню курсів та успішної здачі іспитів ви отримаєте сертифікацію інструктора міжнародного зразка з правом викладання у будь-якій точці світу. Сертифікація за стандартом RYT від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International, зареєстрованої міжнародним йога-альянсом Великобританії.

Цього року у нас стартували йога-тури - чудовий варіант відпочинку з сенсом. Завдяки якому ви забудете про повсякденну рутину, знайдете гармонію з собою, відпочинете душею і тілом та наберетесь нових яскравих вражень. Це перезагрузка душі та тіла за рахунок зміни обстановки.
Ми організовуємо йога-тури по Україні та за кордон.
Не пропустіть можливість поєднати приємне з корисним в незабутній та унікальній поїздці!

Ключові слова

йога тури львів, курси інструкторів йоги, курси йоги львів, йога львів, студія йоги у львові, заняття з йоги недорого, інструктор з йоги львів, йога львів сихів, йога для початківців, йога для дітей, групові заняття йогою, індивідуальні заняття з йоги, йога для схуднення, йога для схуднення живота, силова йога, йога для вагітних у львові, йога тур в турцію, курс навчання вчителів йоги, курс для викладачів йоги, йога навчання вартість, записатись на йогу, найкращі курси інструкторів йоги

Про компанію

Дата реєстрації13.10.2008
Дата оновлення08.07.2020
Керівник
Бакай Олена — директор

Графік роботи

Понеділок:
10:30 — 20:00
Вівторок:
10:30 — 20:00
Середа:
10:30 — 20:00
Четвер:
10:30 — 20:00
П'ятниця:
10:30 — 20:00
Субота:
10:30 — 20:00
Неділя:
10:30 — 20:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 107
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЙОГА-СТУДІЯ ОЛЕНИ БАКАЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах