ЦЕНТР КООРДИНАЦІЇ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПРИСКОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ РЕФОРМ, ГО

Контакти

Юридична адреса
03067, м. Київ, вул. Виборзька, 42а, оф. 317
Керівник
Священко Лариса Андріївна
Код ЄДРПОУ40294119
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР КООРДИНАЦІЇ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПРИСКОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ РЕФОРМ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР КООРДИНАЦІЇ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПРИСКОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ РЕФОРМ, ГО» присвоєно код 40294119.

Керівником підприємства «ЦЕНТР КООРДИНАЦІЇ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПРИСКОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ РЕФОРМ, ГО» є Священко Лариса Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР КООРДИНАЦІЇ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПРИСКОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ РЕФОРМ, ГО» — м. Київ, вул. Виборзька, 42а, оф. 317.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР КООРДИНАЦІЇ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПРИСКОРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ РЕФОРМ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах