LADING. EU, ТРАНСПОРТНА БІРЖА

Юридична назваЛЕІДІНГ, ТОВ
Юридична адреса
79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 3
Телефони

Продукція, послуги

Фото — LADING. EU, ТРАНСПОРТНА БІРЖА Завдяки унікальному функціоналу на транспортній платформі Lading розміщуються лише актуальні замовлення на перевезення вантажів.

Вся робота з транспортними Заявками повністю автоматизована та діджиталізована. Система самостійно розраховує відстані, об’єми, маси і допомагає визначати вартість кожного перевезення. Штучний інтелект системи допоможе автоматично підібрати вигідне зворотнє завантаження. Замовники та Виконавці перевезення взаємодіють між собою безпосередньо – всі комунікації та оплати відбуваються напряму. Оформлення Заявки на перевезення триває лічені секунди та не потребує жодних додаткових телефонних узгоджень.

Щоб почати роботу в системі Lading необхідно:
1) Зареєструватись на нашому офіційному сайті;
2) Пройти верифікацію службами Lading;
3) Отримати доступ до системи.

Інформація про компанію

Потребуєте послуги надійних Перевізників та цінних Замовників? Транспортна платформа Lading допоможе Вам знайти один одного!

Lading.eu - цифрова транспортна платформа нового покоління на ринку вантажних перевезень Європи, яка є доступним, простим та зручним інструментом для ефективної співпраці між Замовником та Перевізником на динамічному спотовому ринку автомобільних вантажних перевезень.

Ми спростимо вам процес пошуку ефективних логістичних рішень, роботу транспортних логістів, менеджерів та диспетчерів компаній, адже на нашій платформі представлена завжди актуальна, достовірна та повна інформація замовлення на перевезення вантажу.

Учасники Lading.eu - це перевізники, експедитори, власники вантажів, які проходять верифікацію та перебувають під постійним моніторингом інспекційної служби сервісу, тому можете бути впевнені у високій інформаційній безпеці нашої платформи.

Гарантуємо, що всі перевезення, виконані з використанням функціоналу сервісу, будуть оплачені.

Будьте завжди на крок попереду конкурентів з транспортною платформою Lading.eu!

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

сайт для перевізників, вантажні перевізники в україні, сайт пошуку перевізників, платформа вантажних перевезень, пошук вантажів по європі, групи перевізників, замовлення перевезень по україні, вантажі по україні, вантажоперевезення по європі, транспортна біржа, транспортні біржі, біржа вантажних перевезень, міжнародні перевезення вантажів, вартість вантажних перевезень за км, вантажі для бусів, перевезення вантажів мікроавтобусом, грузові перевезення по україні, машини для вантажоперевезень недорого, ціни на перевезення вантажів, транспортні послуги для перевізника, власники вантажів, логістичні послуги недорого, автомобільні перевезення вантажів, автоперевезення вантажів замовити, біржа транспортних замовлень
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ40311060
Керівник
Федоренко Андрій Степанович — директор
Дата реєстрації01.03.2016
Дата оновлення17.05.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕІДІНГ, ТОВ» присвоєно код 40311060.

Керівником підприємства «ЛЕІДІНГ, ТОВ» є Федоренко Андрій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕІДІНГ, ТОВ» — м. Львів, вул. Пимоненка, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЛЕІДІНГ, ТОВ» офіційний сайт: https://lading.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваЛЕІДІНГ, ТОВ
Юридична адреса
79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 3
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «LADING. EU, ТРАНСПОРТНА БІРЖА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах