ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, КОМПАНІЯ

Юридична назваЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, ТОВ
Юридична адреса
03170, м. Київ, вул. Жмеринська, 5, оф. 39

Продукція, послуги

Фото — ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, КОМПАНІЯ Оливи та мастила німецького концерну FUCHS використовуються у таких галузях:
- автомобільна промисловість;
- будівельна галузь;
- виробництво електроенергії;
- виробництво скла;
- виробництво сталі й металів;
- виробництво харчових продуктів і напоїв;
- виробництво цементу, вапна й гіпсу;
- ковальсько-пресове виробництво;
- ливарне виробництво;
- машини й обладнання;
- металообробка;
- розвідувальні й гірничі роботи;
- сільське й лісове господарство.

Асортимент продукції включає:
- високоякісні мастила для трансмісій відкритого типу, підшипників або печей, які застосовуються для виробництва цементу й у гірничій промисловості;
- низькотемпературні консистентні мастила для арктичних умов;
- мастильні матеріали, внесені до списку NSF H1, для харчової промисловості, які також відповідають найсуворішим вимогам сертифікації Kosher та Halal;
- консистентні мастила для підшипників для високоекономічного довговічного змащення вітроенергетичних установок;
- мастильні матеріали для обробки металів, які дозволяють забезпечити найвищу якість деталей у ковальсько-пресовому виробництві;
- термостійкі мастила для сталеливарної промисловості;
- ефективні антиадгезиви для вогнетривкої промисловості;
- екологічні й шумознижуючі мастила для залізничного транспорту;
- антиадгезиви для цементного виробництва, а також спеціальні консистентні мастила для ефективної роботи машин і обладнання в будівельній галузі та для багатьох інших галузей промислового застосування.

А також:
- технічний та лабораторний супровід;
- індивідуальний підбір оливи під конкретний робочий механізм.

Інформація про компанію

Як офіційний представник німецького бренду FUCHS, ми горді представляти вам високоякісні оливи та мастила, які відомі своєю надійністю та ефективністю. FUCHS - це бренд, що стоїть на передовому фронті у сфері мастильних матеріалів, завдяки своєму інноваційному підходу та високим стандартам якості.

Наша компанія ”ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ” має довгостроковий досвід співпраці з брендом FUCHS, що дозволяє нам забезпечувати наших клієнтів продукцією найвищого рівня. Ми пропонуємо широкий асортимент олив та мастил, які відповідають різним потребам та умовам експлуатації.

Однією з переваг співпраці з офіційним представником бренду FUCHS є гарантована якість та постійність продукції. Ми переконані, що лише оригінальні продукти забезпечать ефективну роботу вашого обладнання та забезпечать його надійність.

Наша місія - забезпечити наших клієнтів найкращими мастильними матеріалами, що дозволяє їм зберігати високу продуктивність свого обладнання та максимально знижувати ризики поломок. Ми завжди готові допомогти вам обрати правильні продукти та надати консультації щодо їх використання.

Обираючи нашу компанію ”ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ”, як вашого офіційного постачальника олив та мастил FUCHS, ви можете бути впевнені в якості, надійності та професіоналізмі наших послуг.
Довіряйте нам, і ми допоможемо вам забезпечити ефективну роботу вашого устаткування та максимізувати його технічний ресурс.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

мастильні матеріали fuchs в україні, магазин мастильних матеріалів київ, промислові мастила фукс, фекс масла україна, оливи фукс, підбір масла фукс, купити масло фукс київ, промислові мастила, оливи для обладнання fuchs, мастильні матеріали cassida, масла для харчового обладнання, олива для аграрної техніки, підбір оливи для авто, олива для склоформуючих машин, антикорозійний концентрат фукс, масла для ланцюгів касіда, гідравлічні масла, смазки фукс, гідравлічна олива, компресоні масла, смазки фукс, масло та олива для хододильного обладнання, масло та олива для направляючих, масло для текстильного обладнання в україні, редукторна олива, редукторне масло, турбінна олива, турбінне масло, циліндрова олива, циліндрове масло, електроізоляційна олива, електроізоляційне масло, масло та олива для гідросистем, тракторне масло, тракторна олива, транстісійна олива, євротрейд оіл, євротрейд

Про компанію

Код ЄДРПОУ40723927
Керівник
Кайстря Тетяна Юріївна — Директор
Дата реєстрації08.08.2016
Дата оновлення12.03.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, ТОВ» присвоєно код 40723927.

Керівником підприємства «ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, ТОВ» є Кайстря Тетяна Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, ТОВ» — м. Київ, вул. Жмеринська, 5, оф. 39.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, ТОВ» офіційний сайт: https://eurotrade-oil.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, ТОВ
Юридична адреса
03170, м. Київ, вул. Жмеринська, 5, оф. 39
Відгуки про компанію «ЄВРОТРЕЙД-ОІЛ, КОМПАНІЯ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах