АВИЦЕННА МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

Юридична назваАВІЦЕННА МЕД, ТОВ
Адреса
м. Київ, вул. Дегтярівська, 48
Телефони

Продукція, послуги

Клініка АВІЦЕННА МЕД надає послуги в області: урології, гінекології, хірургії, пластичної хірургії, онкохірургії і багатьох інших напрямках.

Інформація про компанію

Медичний центр «Авіценна» є клінікою, яка функціонує з 2017 року. Центр прогресивної медицини містить як стаціонарне відділення для лікування хворих, так і амбулаторно-поліклінічне, де здійснюється прийом та консультування фахівцями.
У поліклінічному відділенні «Авіценни» для консультації доступні лікарі наступних медичних напрямків –гінекологія, урологія, ортопедія, неврологія, онкологія, офтальмологія, кардіологія, хірургія, проктологія та інші. Доступний для прийому і лікар-терапевт. У відділенні клініки можна здати аналізи з каталогу, а також пройти УЗД або ендоскопічний огляд.
Стаціонарне відділення «Авіценни» складається з двох операційних, палати інтенсивної терапії, які оснащені передовою, зарубіжною технікою. Присутні і палати для післяопераційних хворих.
В клінічній лабораторії медичного центру можна здати аналізи крові, провести біохімічні, загальноклінічні, мікроскопічні і патогистологические дослідження, а також експрес-тести.
Окремо в клініці «Авіценна» функціонує відділення пластичної хірургії, де проводиться інтимна пластика, естетична хірургія та інші маніпуляції.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

авіценна, медичний центр, мед, київ, контакти, клініка, адреса, відгуки
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ41116003
Керівник
Юсеф Рамі Мухаммед Салім
Дата реєстрації01.02.2017
Дата оновлення09.01.2024

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 18:00
Вівторок:
08:00 — 18:00
Середа:
08:00 — 18:00
Четвер:
08:00 — 18:00
П'ятниця:
08:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВІЦЕННА МЕД, ТОВ» присвоєно код 41116003.

Керівником підприємства «АВІЦЕННА МЕД, ТОВ» є Юсеф Рамі Мухаммед Салім, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВІЦЕННА МЕД, ТОВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 48.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АВІЦЕННА МЕД, ТОВ» офіційний сайт: https://avicennamed.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваАВІЦЕННА МЕД, ТОВ
Адреса
м. Київ, вул. Дегтярівська, 48
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «АВИЦЕННА МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах