АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЮЛІЇ ДУБИНКИ

Контакти

Юридична адреса
36034, м. Полтава, вул. Ювілейна, 7
Фактична адреса
36011, м. Полтава, вул. Гоголя, 20а, оф. 111
Телефони
Керівник
Дубинка Юлія Сергіївна — директор

Продукція, послуги

Послуги адвоката:
- земельне право;
- банківське право;
- корпоративне право;
- трудове право;
- господарське право;
- сімейне право;
- спадкове право;
- житлове право.

Рекламна інформація

У кожної людини в житті може виникнути необхідність вирішення серйозних питань з області права: розділ майна після розлучення, питання успадкування, захист прав на роботі, житлові суперечки і багато іншого, з чим людина самостійно не завжди може справитись. Адже не володіючи спеціальними знаннями, складно сподіватись на їх позитивне вирішення. Тому у таких ситуаціях найкраще звернутись за допомогою до фахівців.

Адвокатське бюро ”Юлії Дубинки” надасть якісні, професійні та кваліфіковані юридичні та адвокатські послуги. Фахівці нашого бюро - це успішні юристи та адвокати з більш як 15-річним юридичним стажом.

Наша цільова аудиторія є як фізичні, так і юридичні особи, фізичні особи-підприємці, органи місцевого самоврядування, іноземні громадяни.

Тому не варто витрачати час на довгі роздуми, як діяти та що робити, довіртесь професіоналам з Адвокатського бюро ”Юлії Дубинки”.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ42392754
Дата реєстрації14.08.2018
Дата оновлення25.03.2020
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЮЛІЇ ДУБИНКИ» присвоєно код 42392754.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЮЛІЇ ДУБИНКИ» є Дубинка Юлія Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЮЛІЇ ДУБИНКИ» — м. Полтава, вул. Ювілейна, 7.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЮЛІЇ ДУБИНКИ» офіційний сайт: http://www.landlawyer.pl.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЮЛІЇ ДУБИНКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах