РЕВЕРС-ПОК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01021, м.Київ, Подільський район, вул. ІГОРІВСЬКА, будинок 13/5
Телефони
Керівник
Борсук Дмитро Анатолійович
Код ЄДРПОУ42543627
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕВЕРС-ПОК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕВЕРС-ПОК, ТОВ» присвоєно код 42543627.

Керівником підприємства «РЕВЕРС-ПОК, ТОВ» є Борсук Дмитро Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕВЕРС-ПОК, ТОВ» — 01021, м.Київ, Подільський район, вул. ІГОРІВСЬКА, будинок 13/5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕВЕРС-ПОК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах