ТРАНС ОІЛ ГРУПП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
21009, м. Вінниця, вул. Пирогова, 47а, оф. 307
Телефони
Керівник
Марисик Аліна Михайлівна
Код ЄДРПОУ42547621
Дата реєстрації11.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРАНС ОІЛ ГРУПП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНС ОІЛ ГРУПП, ТОВ» присвоєно код 42547621.

Керівником підприємства «ТРАНС ОІЛ ГРУПП, ТОВ» є Марисик Аліна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНС ОІЛ ГРУПП, ТОВ» — м. Вінниця, вул. Пирогова, 47а, оф. 307.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНС ОІЛ ГРУПП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах