ГРАФІЧНІ ІСТОРІЇ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01133, м.Київ, Печерський район, вул. МЕЧНИКОВА, будинок 4/1, офіс 18-А
Телефони
Керівник
Биков Максим Вікторович
Код ЄДРПОУ42552212
Дата реєстрації11.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРАФІЧНІ ІСТОРІЇ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРАФІЧНІ ІСТОРІЇ, ГО» присвоєно код 42552212.

Керівником підприємства «ГРАФІЧНІ ІСТОРІЇ, ГО» є Биков Максим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРАФІЧНІ ІСТОРІЇ, ГО» — 01133, м.Київ, Печерський район, вул. МЕЧНИКОВА, будинок 4/1, офіс 18-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРАФІЧНІ ІСТОРІЇ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах