ФЕМІДА, ЮРИДИЧНА АГЕНЦІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
02139, м. Київ, вул. Братиславська, 52
Телефони
Керівник
Баклан Олександр Григорович
Код ЄДРПОУ42560066
Дата реєстрації18.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕМІДА, ЮРИДИЧНА АГЕНЦІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕМІДА, ЮРИДИЧНА АГЕНЦІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 42560066.

Керівником підприємства «ФЕМІДА, ЮРИДИЧНА АГЕНЦІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Баклан Олександр Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕМІДА, ЮРИДИЧНА АГЕНЦІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Київ, вул. Братиславська, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕМІДА, ЮРИДИЧНА АГЕНЦІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах