ТЕАТР КЛАСИЧНОЇ П’ЄСИ ОЛЕКСАНДРА БАЛАБАНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02096, м. Київ, вул. Харківське шосе, 21/1, оф. 35
Телефони
Керівник
Приліпко Вікторія Валеріївна
Код ЄДРПОУ42562425
Дата реєстрації19.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕАТР КЛАСИЧНОЇ П’ЄСИ ОЛЕКСАНДРА БАЛАБАНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕАТР КЛАСИЧНОЇ П’ЄСИ ОЛЕКСАНДРА БАЛАБАНА, ТОВ» присвоєно код 42562425.

Керівником підприємства «ТЕАТР КЛАСИЧНОЇ П’ЄСИ ОЛЕКСАНДРА БАЛАБАНА, ТОВ» є Приліпко Вікторія Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕАТР КЛАСИЧНОЇ П’ЄСИ ОЛЕКСАНДРА БАЛАБАНА, ТОВ» — м. Київ, вул. Харківське шосе, 21/1, оф. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕАТР КЛАСИЧНОЇ П’ЄСИ ОЛЕКСАНДРА БАЛАБАНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах