ШЕНЛІ НАФТОВА ТЕХНІЧНА СЛУЖБА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 18б, к. 38
Телефони
Керівник
Ян Ірина Борисівна
Код ЄДРПОУ42563821
Дата реєстрації19.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШЕНЛІ НАФТОВА ТЕХНІЧНА СЛУЖБА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШЕНЛІ НАФТОВА ТЕХНІЧНА СЛУЖБА, ТОВ» присвоєно код 42563821.

Керівником підприємства «ШЕНЛІ НАФТОВА ТЕХНІЧНА СЛУЖБА, ТОВ» є Ян Ірина Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШЕНЛІ НАФТОВА ТЕХНІЧНА СЛУЖБА, ТОВ» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 18б, к. 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШЕНЛІ НАФТОВА ТЕХНІЧНА СЛУЖБА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах