ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТІНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
10029, м. Житомир, вул. Бандери, 7, каб. 215
Телефони
Керівник
Горбунов Артем Олександрович
Код ЄДРПОУ42590572
Дата реєстрації02.11.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТІНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТІНГ, ТОВ» присвоєно код 42590572.

Керівником підприємства «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТІНГ, ТОВ» є Горбунов Артем Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТІНГ, ТОВ» — м. Житомир, вул. Бандери, 7, каб. 215.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТІНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах