СОСНИЦЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
16100, Чернігівська обл., Сосницький р-н, смт. Сосниця, вул. Освіти, 21а
Телефони
Керівник
Ващенко Наталія Сергіївна
Код ЄДРПОУ42596032
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОСНИЦЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОСНИЦЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 42596032.

Керівником підприємства «СОСНИЦЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Ващенко Наталія Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОСНИЦЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Чернігівська обл., Сосницький р-н, смт. Сосниця, вул. Освіти, 21а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОСНИЦЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах