ЛІНГВА АССІСТЕНС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03040, м.Київ, Голосіївський район, вул. ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 14, корпус Б, офіс 102
Телефони
Керівник
Гольднер Таміла Володимирівна
Код ЄДРПОУ42601421
Дата реєстрації06.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІНГВА АССІСТЕНС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІНГВА АССІСТЕНС, ТОВ» присвоєно код 42601421.

Керівником підприємства «ЛІНГВА АССІСТЕНС, ТОВ» є Гольднер Таміла Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІНГВА АССІСТЕНС, ТОВ» — 03040, м.Київ, Голосіївський район, вул. ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 14, корпус Б, офіс 102.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІНГВА АССІСТЕНС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах