СВІТ ІНСТРУМЕНТУ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61064, Харківська обл., місто Харків, Новобаварський район, вул. ДУДИНСЬКОЇ , будинок 1А, офіс 307
Телефони
Керівник
Зємскова Катерина Сергіївна
Код ЄДРПОУ42621170
Дата реєстрації12.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВІТ ІНСТРУМЕНТУ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТ ІНСТРУМЕНТУ, ТОВ» присвоєно код 42621170.

Керівником підприємства «СВІТ ІНСТРУМЕНТУ, ТОВ» є Зємскова Катерина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТ ІНСТРУМЕНТУ, ТОВ» — 61064, Харківська обл., місто Харків, Новобаварський район, вул. ДУДИНСЬКОЇ , будинок 1А, офіс 307.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТ ІНСТРУМЕНТУ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах