ВЛАДАР-АГРО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
16341, Чернігівська обл., Куликівський район, село Вересоч, вул. ЛОЗИ, будинок 17-А
Телефони
Керівник
Сахно Дарина Олександрівна
Код ЄДРПОУ42623974
Дата реєстрації13.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЛАДАР-АГРО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЛАДАР-АГРО, ТОВ» присвоєно код 42623974.

Керівником підприємства «ВЛАДАР-АГРО, ТОВ» є Сахно Дарина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЛАДАР-АГРО, ТОВ» — 16341, Чернігівська обл., Куликівський район, село Вересоч, вул. ЛОЗИ, будинок 17-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЛАДАР-АГРО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах