ГРІН ГРУП-М, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
81640, Львівська обл., Миколаївський район, село Пісочна, вул. ЗАБОЛОТНА, будинок 43
Телефони
Керівник
Мороз Мар’ян Богданович
Код ЄДРПОУ42625657
Дата реєстрації13.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРІН ГРУП-М, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРІН ГРУП-М, ТОВ» присвоєно код 42625657.

Керівником підприємства «ГРІН ГРУП-М, ТОВ» є Мороз Мар’ян Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРІН ГРУП-М, ТОВ» — 81640, Львівська обл., Миколаївський район, село Пісочна, вул. ЗАБОЛОТНА, будинок 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРІН ГРУП-М, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах