ФЛАІНГ КЕЙКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79013, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, вул. ГРАБОВСЬКОГО, будинок 11, 106-107
Керівник
Тортина Тарас Володимирович
Код ЄДРПОУ42628252
Дата реєстрації14.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЛАІНГ КЕЙКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЛАІНГ КЕЙКС, ТОВ» присвоєно код 42628252.

Керівником підприємства «ФЛАІНГ КЕЙКС, ТОВ» є Тортина Тарас Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЛАІНГ КЕЙКС, ТОВ» — 79013, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, вул. ГРАБОВСЬКОГО, будинок 11, 106-107.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЛАІНГ КЕЙКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах