СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ САД, СТОВ

Контакти

Юридична адреса
92703, Луганська обл., Старобільський р-н, м. Старобільськ, вул. Центральна, 25
Телефони
Керівник
Хлібосолов Сергій Юрійович
Код ЄДРПОУ42633736
Дата реєстрації17.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ САД, СТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ САД, СТОВ» присвоєно код 42633736.

Керівником підприємства «СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ САД, СТОВ» є Хлібосолов Сергій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ САД, СТОВ» — Луганська обл., Старобільський р-н, м. Старобільськ, вул. Центральна, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ САД, СТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах