БЛІЗ АЛЕР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01030, м.Київ, Шевченківський район, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 51, ЛІТЕРА Б, офіс 22
Телефони
Керівник
Прасалов Руслан Олександрович
Код ЄДРПОУ42634373
Дата реєстрації19.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛІЗ АЛЕР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛІЗ АЛЕР, ТОВ» присвоєно код 42634373.

Керівником підприємства «БЛІЗ АЛЕР, ТОВ» є Прасалов Руслан Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛІЗ АЛЕР, ТОВ» — 01030, м.Київ, Шевченківський район, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 51, ЛІТЕРА Б, офіс 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛІЗ АЛЕР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах