ЄДНІСТЬ-ОКЕАНІВСЬКА-62А, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
54051, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Корабельний район, вул. ОКЕАНІВСЬКА, будинок 62А
Телефони
Керівник
Сафронов Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ42634546
Дата реєстрації19.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЄДНІСТЬ-ОКЕАНІВСЬКА-62А, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄДНІСТЬ-ОКЕАНІВСЬКА-62А, ОСББ» присвоєно код 42634546.

Керівником підприємства «ЄДНІСТЬ-ОКЕАНІВСЬКА-62А, ОСББ» є Сафронов Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄДНІСТЬ-ОКЕАНІВСЬКА-62А, ОСББ» — 54051, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Корабельний район, вул. ОКЕАНІВСЬКА, будинок 62А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄДНІСТЬ-ОКЕАНІВСЬКА-62А, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах