АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРЕЦА І ПАРТНЕРИ"

Контакти

Юридична адреса
88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, вул. ЛЬВА ТОЛСТОГО, будинок 33, корпус А, офіс 5
Телефони
Керівник
Греца Ярослав Васильович
Код ЄДРПОУ42645376
Дата реєстрації23.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ГРЕЦА І ПАРТНЕРИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРЕЦА І ПАРТНЕРИ"» присвоєно код 42645376.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРЕЦА І ПАРТНЕРИ"» є Греца Ярослав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРЕЦА І ПАРТНЕРИ"» — 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, вул. ЛЬВА ТОЛСТОГО, будинок 33, корпус А, офіс 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ГРЕЦА І ПАРТНЕРИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах